Kokybės krepšelis

Vilniaus Lazdynų mokykla pristatė savo sėkmės istoriją

Vilniaus Lazdynų mokykla dalyvauja Europos sąjungos struktūrinių fondų/Europos socialinio fondo lėšų bendrai finansuojamame projekte „Kokybės krepšelis“ (Nr. 09.2.1-ESFA-V_‪179-01-0001). Š.m.  kovo 2 d.  buvo organizuojamas renginys „Mokyklų gerosios patirties pristatymas“.

Renginio tikslas – pristatyti ir aptarti penkių mokyklų sėkmės istorijas.

Renginio metu savo sėkmės istorijomis dalinosi:

Vilniaus Lazdynų mokykla – „Lietuvių kalbos ir matematikos pažangos 5-8 klasėse vertinimas/įsivertinimas naudojant skaitmenines priemones“,

Vilniaus r. Rukainių gimnazija – „Skaitymo gebėjimų ūgtis 5-8 klasės“,

Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija – „Kūrybinis mokinių mokymas(is) projektinėse veiklose,

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija „Gamtamokslinis ugdymas – mokymasis tyrinėjant, kuriant ir bendraujant“,

Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla – „Lego metodikos taikymas pradinėse klasėse“.

Kokybės krepšelio grupė

Duris atvėrė nauja moderni skaitykla

Atnaujintos poilsio erdvės

˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷

MOKYKLOJE MODERNIZUOJAMOS ERDVĖS

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis 1-4 kl.“

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis 5-8 kl.“

5-6 klasių mokiniai turi galimybę matematikos mokytis išmaniau. Kartu su mokytojais jie naudojasi sulietuvinta suomiška matematikos mokymo platforma „Eduten Playground“. Ją sukūrė Suomijos Turku universiteto mokymo analitikos centras. Tai matematikos pratimų ir uždavinių platforma, kuri padeda mokytis žaidžiant. Šios sistemos turinys yra suderintas su Lietuvos matematikos ugdymo programomis. Naudojantis šia platforma, taupomas mokytojų laikas vertinant ir rengiant užduotis.

Plačiau apie programą https://www.eduten.com/

Mokykla dalyvauja ESF projekte „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“ (Pr. Nr. 09.2.1-ESFA-V-726-05-0001)

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2018-05-21 – 2022-11-30|
Projekto vykdytojas: Nacionalinė švietimo agentūra.
Projekto partneris: Kauno technologijos universitetas

Projekto tikslas: Sudaryti galimybes saugiai naudotis elektroninėmis paslaugomis bei elektroniniu (skaitmeniniu) ugdymo turiniu švietimo institucijose.

Daugiau informacijos apie projektą rasite čia.

˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷˷

,,Vandens Keliai”

NERIES UPĖS VANDENS TYRIMAS
(aprašymas)

Projektas „LAIMINGAS VANDUO’19 – DAROM BANGĄ!“

(Aprašymas)

PROJEKTO LAIMINGAS VANDUO’19 – DAROM BANGĄ!EDUKACINIS UŽSIEMIMAS