Menu Close

Dalyvaujamasis biudžetas

DALYVAUJAME TRANSPARENCY INTERNATIONAL LIETUVOS SKYRIAUS SU EDU VILNIUS DALYVAUJAMOJO BIUDŽETO PROJEKTO VYKDYME
Projektas
Dalyvaujamasis biudžetas – tai būdas, kai kartu su moksleiviais sprendžiama dėl mokyklos biudžeto lėšų panaudojimo. Šios iniciatyvos pagrindinis tikslas – įtraukti moksleivius į viešųjų sprendimų priėmimą mokykloje, taip skatinant pilietinį aktyvumą, domėjimąsi skaidria ir sąžininga sprendimų priėmimo kultūra. Šiame projekte dalyvaujame antrus metus iš eilės, praėjusiais metais mokiniai nusprendė įsigyti ergonomines kėdes chemijos kabinete.
Pirmajame etape mokiniai surašė savo idėjas, pasiūlymus, ką norėtų matyti mokykloje, kad čia būtų dar jaukiau ir patogiau. Kitas žingsnis buvo mokinių ir konsultacinės grupės susitikimas. Toliau laukia mokinių „idėjos formos“ pildymas, pristatymas ir balsavimas.
Lapkričio 20 d. mūsų mokykloje po 2 ir 3 pamokos pertraukų metu vyko balsavimas dėl dalyvaujamojo biudžeto idėjų. Buvo 10 idėjų, iš kurių 3 surinko daugiausiai balsų. MA kabinetas – 47 balsai, Sporto inventoriaus atnaujinimas – 56 balsai, Sportinių persirengimo kambarių atnaujinimas – 58 balsai. Laimėjo Milanos ir Veros idėja “Sportinių persirengimo kambarių atnaujinimas”. Sveikiname Milaną ir Verą! 👏👏👏
 
Šiek tiek apjungus du projektus, mūsų mokykla įsigijo naujus tinklinio kamuolius.
Naujieji tinklinio kamuoliai yra ne tik aukštos kokybės, bet ir pritaikyti optimaliam žaidimo efektyvumui. Jų dizainas ir medžiagos suteikia patogumą žaidime ir gali padėti tobulinti žaidėjų techniką bei pasiekimus. Taip pat reikėtų pabrėžti kamuolių ilgaamžiškumą, tikiuosi ne viena karta galės jais džiaugtis. 🙂 gero žaidimo!
MA atstovė
Milana Beliavskaja
Skip to content