Menu Close

PŪSK BALIONĄ, O NE CIGARETĘ

Tabako rūkymas – svarbiausias tarp visų žinomų vėžio rizikos veiksnių. Rūkymas yra viena iš pagrindinių burnos ertmės, ryklės, gerklų, piktybinių navikų priežasčių. Cigarečių rūkymas nužudo daugiau nei pusę jas ilgą laiką rūkiusių žmonių.  Efektyviausia minėtų navikų profilaktikos priemonė – mesti rūkyti, dar geriau – nepradėti rūkyti, vengti būti patalpose, kur rūkoma
Lapkričio 14 – 17 dienomis mūsų mokykloje vyko akcijos ir renginiai skirti Nerūkymo dienai, kuri šiais metais yra minima lapkričio 17 d.  Mokiniai kūrė piešinius, plakatus tema „Mes prieš rūkymą”, biologijos pamokose žiūrėjo filmukus apie rūkymo žalą ir apie tai, iš ko pagamintos cigaretės. Vyresnių klasių mokiniai dalyvavo renginyje „Ne rūkymui“ . Išbandė savo plaučius balionų pūtimo rungtyje „PŪSK BALIONĄ, O NE CIGARETĘ“, o savo žinias pasitikrino viktorinoje, mokiniai taip pat stebėjo kaip susidaro dervos lėlės rūkorės Sue plaučiuose.

Beata Kindurienė, Edita Karpovič-Pilipavičienė, Mokinių atstovybė, Liliana Jakovuk

 

Skip to content