Menu Close

Edukacinė išvyka Ryga – Talinas

Ankstyvą birželio 14 dienos rytą Vilniaus Lazdynų mokyklos mokiniai būriavosi prie autobuso. Mūsų laukė dviejų dienų kelionė į Baltijos valstybių sostines. Pirmasis mūsų sustojimas – Latvijos sostinė – Ryga. Miestas mus pasitiko lietingu oru, tačiau geros nuotaikos ir noro pamatyti, pažinti nesugadino. Pirmoji ekskursija – Rygos zoologijos sodas, vėliau laukė pažintis su miesto architektūra. Vakarop, pasukome Talino link. Kitą rytą mūsų laukė įsimintina ekskursija po Estijos sostinę, senamiestį ir visiems didžiulį įspūdį padariusį, pasaulyje analogo neturintį, Jūrų muziejų. Povandeninės gamtos grožybių ten nepamatėme, tačiau estų pastangos sudominti laivybos praeitimi bei dabartimi apstulbino ir tuos, kurie nėra dideli technikos mėgėjai.
Geografijos mokytoja R. Žiškienė ir lietuvių kalbos mokytoja

R. Dancevičienė

Skip to content