Menu Close

5b klasės mokiniai apsilankė ,,Future live“

Birželio 16d. 5b klasės mokiniai apsilankė ,,Future live“ Vilniuje, 3D interaktyvioje parodoje. Vaikai nukeliavo į paslaptingą ateities planetą. Jie piešė gyvūnus, drugelius ir perkėlė juos į magišką augalų pasaulį, kuriame galėjo pabendrauti su savo sukurtais kūriniais. Taip pat jie rinko figūras iš kubo kaladėlių, kuriose buvo pavaizduotos nežemiškos būtybės, iš smėlio kūrė planetos paviršių, kovojo su ateivių laivais, spalvino milžiniškais pieštukais meno instaliacijų pavidalu sukurtą paveikslą, suposi sūpynėmis virš kalnų ir krioklių, šoko atkartodami rodomus šokių judesius ekrane. Mokiniai smagiai ir kūrybingai praleido laiką ir tikrai norės grįžti ir pakviesti draugus, kurie dar nebuvo.
Klasės vadovės : Elžbieta Voitukovič, Rolanda Dancevičienė
1
Skip to content