Sveikiname 4c klasės mokines!

Sveikiname 4c klasės mokinę Daryą Martynenko, ji dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse – parodoje „Žemę augalais puošiu, o ne šiukšlėmis verčiu“ ir užėmė III vietą, gavo diplomą. Jaunoji dailininkė savo paveiksle pavaizdavo gamtos grožį, perteikė emocijas, jausmus, originalias idėjas, meilę gamtai. Daryos Martynenko paveikslas eksponuojamas Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Aido filiale.
4c klasės mokinė Ani Chilingaryan dalyvavo tarptautiniame mokinių piešinių konkurse „Gamta – didelis stebuklas“ ir gavo padėką. Dėkojame už kūrybą ir originalumą!
Nuoširdžiai sveikiname Darya Martynenko ir Ani Chilingaryan, kurios dalyvavo konkursuose, skirtuose Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Džiaugiamės ir didžiuojamės 4c klasės mokinių pasiekimais ir kūrybiškumu. Linkime daug kūrybinių idėjų, įkvėpimo ir ateityje džiuginkite mus nuostabiais darbais!
Pradinio ugdymo mokytoja Valentina Grigonienė