Sveikiname 2c klasės mokinę Anį Chilingaryan!

VI tarptautinio dailės konkurso „Iš mano krašto. Tradicijos“ nugalėtoją!

Labai džiaugiamės, didžiuojamės ir sveikiname Anį Chilingaryan, kuri dalyvavo VI tarptautiniame dailės konkurse „Iš mano krašto. Tradicijos“, konkursas vyko Lenkijoje. Jaunoji dailininkė savo paveiksle perteikė emocijas, jausmus, originalias idėjas, šeimos tradicijas, vertybes ir pasidalino akimirkos nuotaika. Džiugu, kad 2c klasės mokinės meninis darbas sužavėjo, nustebino profesionalią darbų vertinimo komisiją, jis buvo išrinktas iš 244 dalyvių darbų, kurie buvo atsiųsti iš įvairių šalių ir mergaitė laimėjo prizą, gavo diplomą. Ani Chilingaryan paveikslas eksponuojamas parodoje Lenkijoje, Torunės popamokinės veiklos centre „Skautų namai“.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtoją! Džiaugiamės ir didžiuojamės 2c klasės mokinės Ani  Chilingaryan pasiekimais ir kūrybiškumu. Linkime daug kūrybinių idėjų, įkvėpimo ir nuostabių darbų ateityje!

Pradinio ugdymo mokytoja Valentina Grigonienė