Supergalių savaitė

​Mokinių supergalių savaitės idėja yra pakeisti suvokimą apie save. Atrasti savo gerąsias puses arba įvardinti ir papasakoti apie jas. Tai labai svarbu, nes mokiniai dažniau kalba apie savo silpnybes. Ir vis dėlto verta žinoti, kuo galite grįsti savo gyvenimą. Susipažinti su savo charakterio bruožais, pamatyti, kokiais įgūdžiais galite pasikliauti susidūrę su naujomis užduotimis ir įvairiomis situacijomis, dažnai sunkiomis ir įtemptomis. Žinios apie stiprybes suteikia sparnus, pakylėja, pakelia nuotaiką – tai verčia mus stipriai tikėti savimi ir daug lengviau nugalėti savo baimę ir stresą. Atsižvelgiant į savo stipriąsias puses, daug lengviau susitvarkyti savo ateitį teisingai pasirenkant išsilavinimą ir tada pasirenkant savo karjeros kelią.
​Mokinių supergalių savaitė mūsų mokykloje vyko lapkričio 7-11 dienomis, penktose klasėse. Mokiniai kirpo žvaigždutes ir ant jų užrašė savo supergalias. Tada žvaigždutes su savo užrašais kabino ant plakatų padabintų raketomis, kurios simbolizuoja mokinių kelią į žvaigždes.
Edita Karpovič-Pilipavičienė, Agata Babinska, Svetlana Liutkevič, 5 klasių auklėtojos