Menu Close

Šiandien prasidėjo antroji stovyklos „Draugystės tiltai“ savaitė

Šiandien prasidėjo antroji stovyklos „Draugystės tiltai“ savaitė, pilna naujų įspūdžių ir veiklų. Dieną vaikai pradėjo nuo eco-jar edukacijos, kurios metu mokėsi apie gamtos tausojimą ir kūrybiškumą. Stovyklautojai vyko į Verkių parką, kur gamtos apsuptyje kūrė savo unikalias eco-jar kompozicijas, naudodami įvairias gamtines medžiagas ir augalus. Ši veikla skatino vaikus ne tik pažinti gamtą, bet ir lavinti savo meninius įgūdžius.

Po pietų stovyklautojai pradėjo ruoštis „Chorų karams“, kurie vyks poryt. Vaikai susibūrė į grupes, rinkosi dainas, repetavo ir kūrė choreografiją. Ši veikla suteikė daug džiaugsmo ir kūrybinio įkvėpimo, skatindama komandinį darbą ir draugystę. Laukia dar daug įdomių ir smagių akimirkų!

Stovyklos organizatorė
Karolina Kliukaitė-Limanowska

Skip to content