Menu Close

Saugaus eismo pamoka

Gegužės 27 diena 7а klasės mokiniai dalyvavo įdomioje ir naudingoje edukacijoje „Saugaus eismo pamoka“. Per 45 minutes jie pakartojo svarbiausias saugaus elgesio kelyje taisykles, išbandė praktines veiklas ir aktyviai įsitraukė į interaktyvų žaidimą, kuris aiškiai parodė, kad vairuoti ir naudotis telefonu vienu metu yra nesaugu ir neįmanoma.Pamokos pabaigoje mokiniai dalyvavo saugaus eismo viktorinoje ir pademonstravo puikias žinias, surinkdami 14 iš 15 taškų.Dėkojame edukatoriams už parengtą ir mokiniams aktualią veiklą.

Skip to content