Projektas ,,Karalius Motiejukas keliauja per Lietuvą“

Gruodžio 7 dieną Vilniaus Lazdynų mokykloje vyko projekto ,,Karalius Motiejukas keliauja per Lietuvą”, pristatymas, kuriame dalyvavo 6a klasės mokiniai ir jų mokytojos: geografijos mokytoja R.Žiškienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja R. Dancevičienė ir dailės mokytoja B.Kubiak.

Projekto tikslas – praplėsti ir praturtinti įprastą mokymosi procesą, ugdyti mokinių kūrybiškumą.

Šeštokai kelias pamokas skaitė ir analizavo žymiausią J.Korčako kūrinį – vaikų romaną ,,Karalius Motiejukas Pirmasis“, rašė Karaliui Motiejukui laiškus. Dailės pamokose piešė pagrindinį romano veikėją. Vieni mokiniai jį piešė kaip dailų berniuką su karūna, kiti jį matė susimąsčiusį, treti suprato, kad kas šis karalius yra visai be karūnos ir atrodo kaip niekuo neišsiskiriantis iš kitų vaikas. Geografijos mokytoja bendradarbiaudama su Daktaro Janušo Korčako centru papasakojo apie J.Korčako gyvenimo faktus, nuveiktus darbus. Vaikai skaitė prasmingas kūrinio ištraukas ir savo parašytus laiškus, analizavo piešinius.

Geografijos mokytoja R.Žiškienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja R. Dancevičienė ir dailės mokytoja B. Kubiak