Menu Close

Projekt “Niemen w czterech ścianach”. Dzień pierwszy.

Nadszedł długo oczekiwany dzień realizacji projektu naszych uczni 9l klasy wspólnie z młodzieżą z Liceum Bernardyńskiego im. O. Anastazego Pankiewicza z Łodzi. 🇵🇱❤️🇱🇹Tym razem miejscem realizacji jest piękna swoją przyrodą 🏞️🌿🌳 miejscowość Giby nieopodal Sejn w Polsce, a także Kowno na Litwie.
W ciągu pierwszego dnia odbyło się pisanie listu ✉️i budowanie z klocek Lego na temat oczekiwań i obaw dotyczących projektu, gry zapoznawcze uczestników. Najciekawszym chyba zajęciem było szykowanie tradycyjnych sałatek🥗🥒 do grilla obu stron i później wspólna degustacja, ognisko🔥, kiełbaski i nawet turniej piłki nożnej⚽. Z niecierpliwością czekamy na kolejny dzień i zajęcia, które na nas czekają. 🤩
Projekt finansowany jest przez Fundusz Polsko-litewskiej wymiany młodzieży. 🇵🇱❤️🇱🇹
Teresa Januszkiewicz
Skip to content