Pranešimas pradinio ugdymo mokytojų metodinėje konferencijoje

Balandžio 4 dieną Vilniaus „Ateities“ mokykloje vyko pradinio ugdymo mokytojų metodinė konferencija „Sėkmingas kompetencijų ugdymas pamokose“. Konferencijos tikslas – skatinti tautinių mažumų pradinio ugdymo mokytojų bendravimą ir bendradarbiavimą, sudaryti galimybę mokytojams pasidalinti gerąja darbo patirtimi. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokytojai. Žaneta Rysakova skaitė pranešimą tema ,,Kompetencijų ugdymas pamokose, naudojant ,,Vedlių“ turinį ir Vilniaus miesto erdves“ ir dalijosi patirtimi, kaip sekasi integruoti informatiką į pamokų turinį, kokios kompetencijos ugdomos šiose pamokose. Mokytojos Jelena Gubanova ir Antonina Zhirnova dalyvavo kaip klausytojos ir taip pat pasisėmė gerų idėjų tolimesniam darbui.
Pradinio ugdymo mokytoja Jelena Gubanova