Pasimatuok eigulio kepurę

Žmogus ir gamta – du neatsiejami dalykai. Nuo seno žinoma, kad žmogaus santykis su gamta buvo labai glaudus. Vilniaus Lazdynų mokyklos 1d-7d klasių mokiniai taip pat neabejingi gamtai, nes leisdami laiką gamtoje daug sužino apie gamtos subtilybes, patiria emocinius išgyvenimus, formuojasi jų ekologiniai įgūdžiai bei įpročiai, todėl siekdami skatinti mokinių bei aplinkos tarpusavio harmoningus santykius lapkričio 14-15 dienomis turėjome netradicines pamokas su miškininku Raimundu Ereminu bei jo komandos nare Mike. Miškininkas mokinius supažindino su savo profesija, dalinosi žiniomis apie gamtą, joje patiriamus nuotykius, mokė pažinti įvairius augalus, o jo draugė – Mikė – draugiškai leido laiką su mokiniais bei suteikė jiems daug gerų emocijų.