Menu Close

O kaip Jums fizikos pamoka kitaip?

2024-02-13 d. 10L mokiniai su fizikos mokytoja S.Liutkevič lankėsi Vilniaus Lazdynų baseine pagal projektą www.vilniusyramokykla.lt.

Pamokos tema „Lazdynų baseino inžineriniai tinklai“, pamoką vedė – Vytautas Janušaitis, papasokojo, kad Lazdynų baseinas – tai moderniausia vandens sporto šakų bazė ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Jame įrengtas 50 metrų ilgio baseinas su 10 plaukimo takelių bei 25 metrų šuolių į vandenį baseinas su 8 plaukimo takeliais, tramplynais ir šuolių bokštu. Šalia didžiojo baseino įrengtos 1 tūkst. vietų tribūnos, prie nardymo baseino žiūrovams skirta 200 vietų. Baseinuose taip pat sumontuotos pakeliamo dugno sistemos, dirbtinio intelekto pagrindu veikia skendimo prevencijos technologija, vienintelė Lietuvoje šuolių į vandenį „oro pagalvė“.

Technologinė baseino dalis taip pat išskirtinė. Baseino vonia pagaminta iš nerūdijančio plieno. Tokia technologija pirmoji Baltijos šalyse. Taip pat ir kitos naujovės – šilumos atgavimo generatorius, chloro gaminimo generatorius.
Kelios akimirkos iš Lazdynų baseino.
Skip to content