Menu Close

Netradicinės pamokos Vilniaus Zooparke

Netradicinės pamokos Vilniaus Zooparke
Gegužės 8 dieną 4a klasės mokiniai persikėlė į Pietų ir Šiaurės Ameriką, Azija, Afriką ir net Australiją. Mokiniai pasinaudojo ,,Kultūros paso“ suteikta galimybe ir nuvyko į Vilniaus Zooparką. Ketvirtokai lesino spalvotąsias papūgas iš Australijos, įlindo į šikšnosparnių urvą, pamatė, kaip pešasi iš Madagaskaro kilę neklaužados lemūrai, o Pietų Amerikoje gyvena daug gražių ir įdomių bezdžionių, Afrikoje – surikatos, Šiaurės Amerikos stepėse mąsliai jus stebi ir urvus rausia juodauodegiai preriniai šuniukai.
Dvi valandos pralėkė akimirksniu. Smagu buvo iš arti pamatyti daug įvairių gyvūnų pabuvoti net šešiuose žemynuose ir susipažinti su tolimų kraštų kultūra!
Pradinio ugdymo mokytoja Žaneta Rysakova
Skip to content