Mokinių atstovybė

Mokinių atstovybė irgi linksmai baigė šiuos mokslo metus. Mokiniai susitikime prisiminė savo veiklą per šiuos metus ir sudarė juodraštinį variantą kietiems mokslo metams, o savo šventę užbaigė filmų žiūrėjimu.
Ačiū mokyklos mokinių prezidentui Danieliui Tylingo bei visai jo komandai už aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime.
Liliana Jakovuk

Mokinių atstovybė

Vilniaus Lazdynų mokyklos Moksleivių atstovybė (MA)

2023-2024 m. m.

Nariai: Gabriel Rinkevič; Olivija Puč; Sofija Plushchenkova; Karina Barna; Sabina Grinievicz; Emilija Jodzevič; Gabija Kobec; Vera Naumova; Gabriela Baniukevič; Damian Karazo; Marika Konstantinova; Gabriela Ruseckaja; Milana Beliavskaja; Damian Kozlovski; Daniel Geibovič; Daniel Tylingo, Emilian Tunevič, Konrad Babinski, Rafal Grudinskij, Livija Geibovič, Adriana Ivanenkova, Aniela Kozlovska, Raminta Kirdaitė.

Mūsų veikla

Susirinkimai

Kovo 8 diena

Valentino diena

“Dalyvaujamojo biudžeto projektas”

Kalėdų mugė. Akcija “Kalėdų šiluma mus suartina”

Akciją “Nelaukiant Kalėdų padėkite vaikams”

Akcija „PŪSK BALIONĄ, O NE CIGARETĘ“

Tolerancijos diena

Akcija ,,Šviesa visiems”

Mokytojų diena 2022 m.

Kovo 8 diena

Akcija 14+16 = Myliu Lietuvą

Vasario 16 diena

Vasario 14 diena

LMS konferencija

Aš, Milana Beliavskaja, Vilniaus Lazdynų mokyklos 6b klasės mokinė, vakar (2022-03-28) dalyvavau LMS konferencijoje. Konferencijos pradžioje pristatyta darbotvarkė (apie ką kalbėsime), papasakota pusės metų veiklos ataskaita. Kad būtų paprasčiau su konferencijos dalyviais bendrauti, pagrindinė informacija buvo pristatyta visiems, o vėliau, kelis kartus dalyvius skirstė į skirtingus „kambarius“, kur galėjome išsakyti savo nuomonę tam tikrais klausimais.

Kalbėta šiomis temomis:

➢ Vadovų klubas ( Ar tinkamai pateikiama informacija, ko trūksta?)

➢ Maitinimas mokykloje ( Kokia maitinimo sistema? Bufetai, valgiaraščiai, talonėliai)

➢ Nemokamas maitinimas mokykloje ( Kokiu būdu tai vyksta? Ar nemokamą maitinimą gaunantys moksleiviai nepatiria patyčių?)

➢ LMS (Lietuvos moksleivių sąjunga) socialinėje erdvėje, Facebook ir Instagram ( Ar patogiai pateikiama informacija? Koks pateikimo būdas priimtiniausias? Ką reikėtų patobulinti?)

Visi konferencijos  dalyviai,  pasitarę su klasės draugais, moksleivio atstovybės nariais, turės užpildyti  apklausą dėl pilnamečių moksleivių pilno veiksnumo mokyklose. Apklausos rezultatai ir kiti svarbūs klausimai bus aptariami per kitą susitikimą, kuris greičiausiai vyks balandžio mėnesio pabaigoje.

MA narė – Milana Beliavskaja