Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų susitikimas su mokiniais Seime

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubas istorinėje Kovo 11-osios Akto salėje, kurioje buvo atkurta Lietuvos valstybės nepriklausomybė, kovo 7 d. surengė tradicinį susitikimą su gimnazijų mokiniais.
Susitikime dalyvavo ir mūsų mokyklos 9 – 10 klasių mokiniai.
Mokinius pasveikino Seimo Pirmininkės pavaduotojas Paulius Saudargas. Buvo parodytas dokumentinis filmas apie 1990 metų kovo 11 dieną, kada Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas paskelbė, kad atkuriama nepriklausoma Lietuvos valstybė.
Signatarai ir buvę Aukščiausiosios Tarybos deputatai pasakojo apie Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio veiklą, šalies gynybos, švietimo, aplinkos apsaugos, teisinės sistemų kūrimą, ūkio reformą, Konstitucijos rengimą.
Pertraukos metu mokiniai susipažino su fotografijos paroda „Kelias į laisvę“.
Didžiuojamės tų laikų žmonių drąsa, atsidavimu savo valstybei ir tautai. Vertiname atgautą valstybės nepriklausomybę. Dėkojame už galimybę gyventi laisvai ir laimingai.