Menu Close

LIETUVA EUROPOJE IR PASAULYJE

Š.m. birželio 5 d. mūsų mokyklos 6 a klasės mokiniai dalyvavo respublikinėje 5 – 8 kl. mokinių konferencijoje „Lietuva Europoje ir pasaulyje“, skirtoje Lietuvos narystės ES ir NATO 20- mečiui.
Bet prieš tai reikėjo stropiai padirbėti, ruošiant savo projektą – „Europos ženklai Vilniuje“, kurio tikslas buvo surasti ir aplankyti Europos objektus, esančius Lietuvos sostinėje.
Kruopščiai rinkome informaciją apie visas pagrindines Lietuvoje esančias ES institucijas, edukacinio užsiėmimo metu Europos informacijos centre sužinojome apie ES įkūrimą ir veikimą, gegužės 9 d., minint Europos dieną, dalyvavome žinių viktorinoje apie ES – Europos egzamine, aplankėm garsius objektus ir paruošėm pristatymą.
Buvo labai įdomu ir naudinga dalyvauti tokiam renginyje, pasidalinti savo žiniomis, tiriamąja veikla ir kūrybiniais gebėjimais ir tuo pačiu pasimokyti iš kitų, pažiūrėti, ką geba ir moka bendraamžiai.
Skip to content