Menu Close

Laisvojo šokio ir emocinio intelekto lavinimo užsiėmimas

Birželio 23d. 5b turėjo ,,Laisvojo šokio ir emocinio intelekto lavinimo užsiėmimą”
Kur mokiniai sužinojo, jog žmogaus kūnas yra jo minčių veidrodis, per jį natūraliai išreiškiame emocijas. Užsiėmime vaikai šoko ir bandė atspindėti įvairias emocijas, būsenas. Taip vaikai ugdė sąmoningumą, kritinį mąstymą ir savistabą. Pagrindinis šio šokio-judesio užsiėmimo uždavinys- savęs ir savo minčių bei ateinančių impulsų stebėjimas.
O taip pat mokiniai turėjo galimybė susipažinti su hebrajų kalba per edukacinį užsiėmimą ,,Mokausi užrašyti savo vardą hebrajiškai”. Kur mokiniai smagiai ir įdomiai susipažino su žydų kultūra ir sužinojo vieną seniausių pasaulyje hebrajų kalbą, šiuo metu esančią oficialia Izraelio kalba. O antrojoje užsiėmimo dalyje dalyviai galėjo užrašyti savo vardą hebrajiškai.
Atsakingos E. Voitukovič, T. Lushchenko
Skip to content