Kaziuko mugė

Kovo 3 d. Vilniaus Lazdynų mokykloje vyko vienas iš pirmųjų pavasario pranašų – Kaziuko mugė! Kaziuko mugė mokykloje rengiama jau daugybę metų. Todėl nesilaikyti šios tradicijos negalėjome, juk kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, ruošiasi  jai.  Mugėje mokiniai eksponavo technologijų pamokose ir Fablab laboratorijoje pačių sukurtus gaminius bei suvenyrus, prekiavo įvairiausiais kepiniais. Linksmai praleistas laikas, puiki nuotaika ir draugiška atmosfera mugės dalyviams dovanojo daug gražių akimirkų. Retas dalyvis iš vykusios Lazdynų mokykloje Kaziuko mugės namo grįžo tuščiomis rankomis, dauguma nešė lauktuvių ir malonių smulkmenų iš fablab laboratorijos. Linksmai praleistas laikas, puiki nuotaika ir draugiška atmosfera mugės dalyviams dovanojo daug gražių akimirkų.

Technologijų mokytojai,

Denis Potapčik, Božena Kubiak.