Išvyka į teatrą

Artėja Kalėdos ir visi vaikai su nekantrumu laukia stebuklų!
Gruodžio 22 dieną pradinių klasių mokiniai nuvyko į Vilniaus senąjį teatrą. Mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje ir žiūrėjo šventinę pasaką „Naujametiniai nuotykiai sapnų šalyje“. Ši istorija pasakoja apie mergaitę Alisą, kuri prieš Naujuosius metus nuėjo miegoti kuo anksčiau, nes svajojo greičiau susitikti su Kalėdų seneliu. Gerai, kad jos mylimiausi žaisliukai Lėlė Dafnė ir Meškutis perspėjo apie Naujųjų metų šventei gresiantį pavojų – Kalėdų senelį pagrobė klastingoji Sapnų šalies karalienė! Alisai teko ryžtis išgelbėti šventę ir iškeliauti į nuotykių kupiną kelionę, kurioje sutiko fantastinius personažus: Naktinį liūtą, Varlytę-Pleputę, Trolį ir Kalbantį veidrodį. Visi pasakos herojai ir vaikai salėje tapo mergaitės vaikiško žygdarbio pagalbininkais ir tikrų naujametinių nuotykių stebuklų šalyje draugais.
Pradinio ugdymo mokytoja Jelena Gubanova