Menu Close

Integruotos pamokos 5 klasėse „Baltymai gamtoje ir virtuvėje“

Integruotos pamokos 5 klasėse „Baltymai gamtoje ir virtuvėje“
Mokiniai, kai jiems neįdomu, nuobodžiauja. Tai mes gamtos ir technologijų mokytojos nusprendėme paįvairinti 5 klasių mokiniams pamokas. Pagalvojom, paplanavom ir štai…..
Balandžio – gegužės mėn. 5 klasėse vyko integruotos gamtos ir technologijų pamokos tema: “Baltymai gamtoje ir virtuvėje“. Mokiniai gamtos pamokose ieškojo informacijos, darė pristatymus apie baltymus gamtoje, kartu su mokytoja atliko praktinį darbą „Baltymų denatūravimą“. Technologijų pamokų metų mokiniai kepė, virė, troškino patiekalus iš baltymų. Ieškojo įdomių ir įmantrių receptų.
Mokiniams buvo įdomu ir naudinga, o mes mokytojos esame patenkintos rezultatu. Ieškosime naujų temų ir metodų, kad mokiniams pamokos būtų kuo įdomesnės.
Mokytojos Edita ir Agata
Skip to content