Menu Close

Gegužės 15 d.

1-5d, 7d, 9d ir 10d klasių mokiniai šventė Vaikų dieną ir dalyvavo edukacijoje „Vaikų diena su mokslo atradimais“, kuri vaikams paliko daugybę smagių įspūdžių. Smalsios akys stebėjo įspūdingus eksperimentus, o dar daugiau džiaugsmo suteikė galimybė patiems juos išbandyti. Netilo juokas, nuostabos šūksniai ir geros emocijos, o didžiausiu dienos atradimu tapo pačių gaminti ir ragauti ledai. Mokslas šią dieną virto tikru nuotykiu, kupinu spalvų, atradimų ir vaikų šypsenų.
Diana Pašina,
Natalija Jurkuvėnienė
Skip to content