Menu Close

Estafetės, emocijos ir komandiškumas – šaunuoliai ketvirtokai!

4 klasių mokiniai dalyvavo 2025–2026 m. m. Vilniaus miesto mokyklų žaidynių „Drąsių, stiprių, vikrių“ estafečių varžybose. Nors šį kartą nepavyko patekti į kitą etapą, mokiniai labai stengėsi, parodė puikų komandinį darbą ir gerai pasirodė varžybose.
Skip to content