Menu Close

Ekskursija į VU Filologijos fakultetą

Birželio 20 dieną Vilniaus Lazdynų mokyklos mokiniai su savo mokytojomis Irina Kočiniene, Svajone Kazakevičiene, Vida Gedžiūniene, Ana Sosnovskaja apsilankė Vilniaus universiteto Filologijos fakultete.
Diana Šileikaitė-Kaishauri, VU Filologijos fakulteto studijų reikalų prodekanė, Baltijos kalbų ir kultūrų instituto vokiečių filologijos katedros docentė organizavo įdomią ekskursiją universitete: papasakojo universiteto ir Filologijos fakulteto istoriją, parodė visus fakulteto senuosius kiemelius, gražias auditorijas, papasakojo apie Filologijos fakulteto studijų galimybes mokiniams ir studentams, karjeros ir įsidarbinimo galimybes universiteto absolventams.
Mokiniai aplankė rusų ir vokiečių filologijų katedras, susipažino su katedrų docentėmis, kurios plačiau papasakojo apie šių filologijų katedrų veiklą, studijų ir įsidarbinimo galimybes. Mokiniai dovanų gavo bloknotų ir rašiklių su Vilniaus universiteto atributika, o vokiečių kalbos mokytoja dar ir mokymo priemonių vokiečių kalbos pamokoms.
Vokiečių kalbos mokytoja Irina Kočinienė
Skip to content