Menu Close

EDUKACIJA SU DRUGELIAIS

Nuo pat ankstyvosios Majų civilizacijos drugelis žmonijos kultūroje atliko didelį vaidmenį tiek literatūroje tiek mitologijoje. Per šią trapios būtybės prizmę 5a klasės mokiniai buvo supažindinti ne tik su drugelio gyvenimo ciklu, tačiau ir su įvairiausiomis kultūromis ir jų tikėjimais. Drugeliai turi savo spalvų, formų, elgsenos magiją, kuri vilioja vaikus pasinerti į pažinimų kelionę. Moksleiviai galėjo patirinėti kokoną, drugelio sparnus, pamatyti kaip valgo drugeliai, kiek kojų turi ir kokios jos. Bus pristatyti drugeliai – rekordininkai. Programos pabaigoje kiekvienas dalyvis turėjo galimybę palaikyti apelsiną su ant jo atsitupusiu drugeliu ir pasakyti jam savo norą. Drugeliai juk pildo norus!
5a klasės vadovė
Karolina Kliukaitė-Limanowska
Skip to content