Menu Close

Balandžio 11d. 6b klasės mokiniai kartu su klasės vadove dalyvavo edukacinėje pamokoje Lietuvos Respublikos Seime.

Mokiniai šios kitokios pamokos metu ne tik prisiminė, kiek narių sudaro Seimą ar kada įvyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, tačiau kartu susipažino ir su Seimo narių kasdienybe, turėjo galimybę pabendrauti su seimo nariu A. Strelčiūnu, o iš posėdžių salės ekskursijos dalyviai tiesiog nenorėjo išeiti!
Mokiniai susipažino su Seimo institucija, aplankė Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimui svarbias erdves – Kovo 11-osios Akto salę, Konstitucijos salę, Laisvės gynėjų galeriją. Šeštokai ne tik prisiminė Lietuvai reikšmingus istorijos įvykius, bet ir galėjo „pasimatuoti“ Seimo narių kėdes bei tribūnas.
Džiaugiamės, jog mokiniai pilietiškumo žinias gali gilinti praktiniais ir įdomiais metodais!
Nuoširdžiai dėkojame Seimo nariui A.Strelčiūnui už kvietimą ir dovanas.
Skip to content