4c klasės mokiniai tyrinėjo paslaptingą drugelių pasaulį!

Balandžio 23 d. 4c klasės mokiniai aplankė parodą „Gyvi tropiniai drugeliai iš arti“. Edukacinio užsiėmimo metu kiekvienas mokinys galėjo pasigrožėti nuostabiais spalvotais drugiais iš viso pasaulio. Jauniesiems smalsuoliams labai patiko tyrinėti kokoną, drugelio sparnus, raštus, stebėti kaip valgo drugeliai, kiek kojų turi. Mokiniai buvo supažindinti ne tik su drugelio gyvenimo ciklu, bet ir sužinojo, kad drugelis atliko svarbų vaidmenį literatūroje, mitologijoje. Vaikai buvo įtraukti į žaidimą ir skatinami tausoti gamtą, atsargiai elgtis su drugeliais, gyvūnais. Edukacijos pabaigoje mokiniai turėjo galimybę palaikyti apelsiną su atsitūpusiu drugeliu ir pasakyti jam savo norą. Drugeliai juk pildo norus!
Edukacinės išvykos metu ketvirtokai patyrė daug teigiamų emocijų, dalijosi įspūdžiais, fotografavosi, draugiškai bendravo, turiningai ir smagiai praleido laiką.
Pradinio ugdymo mokytoja Valentina Grigonienė