Vilniaus miesto 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Ant žodžio sparnų“

Lapkričio 29 dieną Vilniaus Lazdynų mokykloje vyko miesto 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso ,,Ant žodžio sparnų“ II etapas. Šis konkursas skirtas Vilniaus 700 metų jubiliejui paminėti. Konkurso tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą, skatinti ir ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokyti  išraiškingai perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką.

Svečius pasveikino Vilniaus Lazdynų mokyklos skaitovai ir šokėjai.

Į konkursą atvyko dalyviai iš įvairiausių Vilniaus mokyklų. Skaitovai deklamavo eilėraščius, pasakojo linksmas istorijas, sekė pasakas. Malonu buvo klausyti vaizdingos lietuvių kalbos, stebėti mokinių emocijas.

Komisija pasidžiaugė visais dalyviais, pagyrė už lietuvių kalbos puoselėjimą ir įteikė padėkos raštus ir diplomus.

Lietuvių kalbos mokytojos R. Martusevičienė  ir R. Karnuševičienė